PURE OLCOHOLIC PUNK

Pure Olcoholic Punk

Koncem roku 2010 jsme se s Tomášem rozhodli, že založíme kapelu. Já neuměl na kytaru (stav přetrvává), Tomáš neuměl na bicí (stav pokročil) a Váša, který byl Tomášův spolužák z gymnasia, neměl basu. Jedna z prvních zkoušek se odehrála v čekárně. Na jednom nejmenovaném zdravotním středisku v Malešicích. V průběhu roku 2011 jsme po pár večírcích … slibů o nesmrtelné slávě, o hromadě peněz a o těch nejkrásnějších GROUPIES … dokázali přemluvit Káju, který se uměl zkušeně opírat o stojan mikrofonu, aby zpíval. V polovině roku 2013 se k našemu bandu přidal Kanec. Pokud si někdo klade otázku, že Kája s Kancem jsou si podobní, tak se nemejlíte! Jsou bratři. Koncem roku 2015 nás Váša navždy opustil a od ledna roku 2016 hrajeme společně s Plůťou (basa).
Náš hudební přednes a styl byl pojmenován už řadou odborníku z hudební branže. Z mnoha si dovolím vytáhnout pár: „pop-punk, pop, pop-rock, country-punk, underground…“ My tomu z p*dele říkáme speed-pop&punk´n´roll!
Na svém kontě máme desítky srdcervoucích vystoupení a úspěšně natočené D.E.M.O. s názvem Zlatá devadesátá z roku 2012 (poslední tři roky se přemlouváme k dalšímu nahrávání).

Vše ostatní se o nás můžete dozvědět na http://www.facebook.com/pureolcoholicpunk a nééébóóó http://www.bandzone.cz/pureolcoholicpunk