PETR NOVÁK REVIVAL

Petr Novák revival

Skupina Petr Novák revival vznikla v létě roku 2013 na zahradě baru Hollywood v Příbrami.
V té době koncertovalo mnoho beatových kapel v tomto prostotu přírodního amfiteátru v Příbrami. A zde s muzikanty hostujících kapel jsme založili mojí kapelu s tím, že budeme hrát jen písně P. Nováka a tím připomínat jeho nádhernou tvorbu, která pomalu upadá v zapomnění.
Protože hudba, zpěv i obdiv k P. Novákovi mne provázejí již od 14-ti let, kdy jsem začal hrát a zpívat a díky stejně vysoko položenému hlasu a barvě, která se podobá P. Novákovi, hrál a zpíval jsem jeho písně již v beatové kapele Atoms na konci šedesátých a začátku sedmdesátých let. Po 40 letech se mi podařilo dát skupinu hudebníků dohromady a nastudovali jsme jeho nejznámější hity.Jedno z prvních vystoupení bylo jako předkapela slavných George and Beathovens s K. Kahovcem v Jeruzalémě u Příbrami. 
2014 léto —–rockový festival v Letním kině na Nováku v Příbrami 
2015 festival rockových kapel v Hollywoodu v Příbrami. V té době jsem jezdil do Prahy k naší bývalé operní pěvkyni. pí. Vavřečkové na hodiny zpěvu, které jsem navštěvoval až do roku 2017.


Od roku 2017 mimo koncertů s kapelou hraji též se sólovým kytaristou Vl. Petráněm recitál o Petru Novákovi, který se jmenuje „Petr Novák, Jak ho neznáte“ . Tento hudební recitál jsme hráli v kostele v Malešicích v Praze. V lednu tohoto roku s velkým úspěchem na benefičním koncertu pro malého Maxíka v kostele na Březových Horách. V březnu na zámku v Brandýse n Labem.

Na festivalu v Malešicích vystoupíme s částí recitálu o Petru Novákovi ve složení 2 kytary a dvakrát zpěv.
Rojík Miroslav – zpěv, kytara
Vladislav Petráň  – sólová kytara, zpěv